Stylizacja rzęs i brwi

Pięknie zaznaczone brwi i podkreślone rzęsy nadają każdej kobiecie uroku. Na Planecie Urody mamy szeroką ofertę w stylizacji rzęs i brwi, mianowicie:

  • Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodami: 1:1, 2:1 i 3:1. Pod tymi tajemniczymi cyferkami kryje się po prostu ilość sztucznych rzęs doklejonych do jednej naturalnej. Aby cieszyć się z pięknie podkręconych rzęs bez konieczności ich malowania zabieg należy powtarzać co 3,4 tygodnie.
  • Lifting, laminowanie i botoks rzęs to zabieg polegający na trwałym podkręceniu rzęs, ich zafarbowaniu i odżywieniu. Wykonywany jest na naturalnych rzęsach i utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. Najlepsze efekty uzyskuje się na długich rzęsach.
  • Odbudowa i rekonstrukcja brwi 3D metodą włoskową polega na doklejeniu do skóry pojedynczych włosków doskonale imitujących naturalne brwi, w miejscach gdzie są ubytki. W zależności od rodzaju skóry, pielęgnacji pozabiegowej efekt utrzymuje się do 2 tygodni. Tą metodą można zrekonstruować całe brwi lub tylko te ich fragmenty gdzie włoski nie rosną. Metoda szczególnie polecana przed wielkim wyjściem.
  • Henna brwi i rzęs, to wszystkim dobrze znany zabieg wykonywany od tysięcy lat, polegający na przyciemnieniu naturalnych rzęs i brwi specjalnymi farbami.
  • Henna pudrowa brwi, NOWOŚĆ to innowacyjna henna, której efekty utrzymują się znacznie dłużej od tradycyjnej henny. Efekt farbowania na włoskach utrzymuje się od 6 do 7 tygodni, a na skórze do 2 tygodni. Nie tylko trwałość tej henny jest jej ogromną zaletą ale również fakt iż wspaniale odżywia brwi. Przy regularnym jej stosowaniu włoski są zauważalnie zdrowsze. Przyczyną tego stanu rzeczy jest po pierwsze specjalna woda do jej rozrabiania jak również używane preparaty pielęgnacyjne po zabiegu henny. Ten rodzaj henny nakłada się warstwami (najczęściej 3) z tego powodu na tę hennę należy zarezerwować sobie znacznie więcej czasu, a mianowicie 50-60 minut.
  • W ramach stylizacji brwi i rzęs należy również wskazać makijaż permanentny brwi i powiek. Tej tematyce poświęcamy osobny wpis w zakładce „makijaż permanentny”.