Jestem certyfikowaną linergistką (osobą posiadającą wiedzę i umiejętności do profesjonalnego wykonywania makijażu permanentnego) oraz stylistką rzęs i brwi. Udział w licznych szkoleniach w zakresie makijażu permanentnego oraz stylizacji rzęs i brwi różnymi technikami pozwala mi na indywidualne podejście do potrzeb każdej Klientki.

Obecnie pięknie wymodelowane brwi i rzęsy przeżywają swój prawdziwy renesans. Nic dziwnego, perfekcyjnie wyprofilowane brwi oraz podkreślone rzęsy nadają spojrzeniu głębi i tajemniczości. W zależności od potrzeb oraz osobistych preferencji indywidualnie dobieram każdej Klientce najlepszy dla niej zabieg. Chętnie odpowiem na wszelkie wątpliwości i doradzę właściwą metodę stylizacji. Oczywiście, konsultacje są bezpłatne.

Oprócz wykonywania makijażu permanentnego oraz stylizacji rzęs i brwi oferuję zabiegi  pielęgnacyjne, m.in.: mezoterapii (intensywnej regeneracji i odżywnienia poszczególnych partii skóry preparatami indywidualnie dobranymi do potrzeb skóry), sonoforezy, infuzji tlenowej i in. Pracuję na najwyższej jakości produktach, co daje mi i klientce gwarancję skuteczności świadczonych usług jak i bezpieczeństwa.

Poza tym w naszym salonie oferujemy zabieg bezpiecznego usuwania i korygowania nieudanych makijaży oraz tatuaży bez użycia lasera.

Planeta Urody, to miejsce gdzie odkrywamy piękno i cenimy indywidualność. Wszystkie proponowane tutaj zabiegi mają na celu podkreślenie naturalnej urody Klientki i uzyskanie zadowalającego efektu. Prawidłowo wykonywane pigmentacje i aplikacje podkreślają indywidualną urodę każdej Klienki, dzięki czemu nie są maską czy „przebraniem”.

 

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą salonu Planeta Urody i zapraszam do skorzystania z naszych usług.