Jestem certyfikowaną linergistką (osobą posiadającą wiedzę i umiejętności do profesjonalnego wykonywania makijażu permanentnego), tatuażystką oraz stylistką rzęs i brwi . Udział w licznych szkoleniach w zakresie makijażu permanentnego, tatuażu stylizacji rzęs i brwi różnymi technikami pozwala mi na indywidualne podejście do potrzeb każdej Klientki.

Obecnie pięknie wymodelowane brwi i rzęsy przeżywają swój prawdziwy renesans. Nic dziwnego, perfekcyjnie wyprofilowane brwi oraz podkreślone rzęsy nadają spojrzeniu głębi i tajemniczości. W zależności od potrzeb oraz osobistych preferencji indywidualnie dobieram każdej Klientce najlepszy dla niej zabieg. Chętnie odpowiem na wszelkie wątpliwości i doradzę właściwą metodę stylizacji. Oczywiście, konsultacje są bezpłatne.

Obecnie swój renesans przeżywa również ozdabianie ciała tatuażami. Delikatny, precyzyjny tatuaż na kobiecym ciele to prawdziwa ozdoba pozwalająca na podkreślenie swojej indywidualności. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wśród klientek tatuaże linearne. Czyste i oszczędne w formie.

Oprócz wykonywania makijażu permanentnego, tatuażu oraz stylizacji rzęs i brwi oferuję zabiegi  pielęgnacyjne, m.in.: mezoterapii (intensywnej regeneracji i odżywnienia poszczególnych partii skóry preparatami indywidualnie dobranymi do potrzeb skóry), sonoforezy, peelingu kawitacyjnego i in. Pracuję na najwyższej jakości produktach, co daje mi i klientce gwarancję skuteczności świadczonych usług jak i bezpieczeństwa.

Poza tym w naszym salonie oferujemy zabieg bezpiecznego usuwania i korygowania nieudanych makijaży oraz tatuaży bez użycia lasera.

Planeta Urody, to miejsce gdzie odkrywamy piękno i cenimy indywidualność. Wszystkie proponowane tutaj zabiegi mają na celu podkreślenie naturalnej urody Klientki i uzyskanie zadowalającego efektu. Prawidłowo wykonywane pigmentacje i aplikacje podkreślają indywidualną urodę każdej Klienki, dzięki czemu nie są maską czy „przebraniem”.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą salonu Planeta Urody i zapraszam do skorzystania z naszych usług.