Makijaż
permanentny

Makijaż permanentny w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem. Nic dziwnego, prawidłowo wykonany makijaż permanentny brwi, ust czy powiek podkreśla urodę każdej kobiety, potrafi zniwelować asymetrię i oszczędza mnóstwo czasu na codzienny makijaż. Najnowsze techniki pigmentacji pozwalają na subtelne podkreślenie rysów twarzy, dzięki temu makijaż permanentny nie jest trwałym tatuażem, czego często obawiają się klientki.

Szeroka gama wysokiej jakości pigmentów do brwi i ust pozwala na indywidualny dobór makijażu dla każdego typu urody.

W naszym salonie wykonujemy:

  • makijaż permanentny brwi metodą cienia lub ombre. Obydwie metody są podobne, różnią się jedynie nasyceniem koloru i jego rozproszeniem. W metodzie cienia nasycenie pigmentu na całej brwi jest równomierne (wg upodobania klientki: delikatnie, pikselowo, lub intensywnie, gęsto), natomiast w metodzie ombre, intensywność pigmentacji jest różna (zazwyczaj nasady brwi i górna ich część jest delikatna, natomiast dół brwi i końce są intensywnie zaznaczone). Obydwie metody wyglądają bardzo naturalnie i w zasadzie osobiste upodobania klientki determinują wybór danej metody.
  • makijaż permanentny ust ma na celu: odbudowę czerwieni wargowej, podkreślenie konturu, bądź też pełną pigmentację – w zależności od efektu jaki ma zostać osiągnięty.
  • makijaż permanentny powiek polega na:
    • zagęszczeniu linii rzęs (pigmentowana jest tylko kreska bezpośrednio na linii rzęs),
    • wykonaniu kreski typu eyeliner (kreska „wyciągnięta” poza linię rzęs),
    • wykonaniu kreski typu butterfly (kreska typu eyeliner z rozcieniowaniem, najbardziej dekoracyjna, doskonale się sprawdza się na ładnych, dużych powiekach).