Peeling
ziołowy

Polski Peeling Ziołowy JADWIGA wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn-Marszewskiej jest zabiegiem mającym na celu średnio głębokie (do 2-3 warstw) i głębokie (do 5 warstw) złuszczenie naskórka. Zabieg oparty jest wyłącznie na składnikach roślinnych. Jest to jeden z najbardziej bezpiecznych zabiegów zaliczanych do grupy usług o podobnej skuteczności. Nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka, nie powoduje bliznowaceń. Może być wykonywany zarówno na skórze twarzy jak i ciała. Zaletą tego peelingu jest przede wszystkim jego wszechstronność i konkurencyjna cena w porównaniu z innymi peelingami ziołowymi.

Preparaty Polskiego Peelingu Ziołowego JADWIGA są podstawą wielu profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Poza głębokim złuszczaniem twarzy i ciała, stosuje się je również do złuszczania powierzchownego twarzy i poszczególnych części ciała oraz do specjalnego, bardzo delikatnego złuszczania całego ciała w celu przygotowania skóry przed ekspozycją na słońce.Preparaty wykorzystuje się też w maskach leczących trądzik młodzieńczy oraz różowaty, odmładzających, zwężających pory skóry i naczynka krwionośne. Produkty te są także skuteczne w niwelowaniu cellulitu i rozstępów skóry.

Polski Peeling Ziołowy JADWIGA zdobył wiele nagród i wyróżnień, m.in. został nagrodzony na targach krajowych Złotym Medalem.